o nas

Tradycje działalności firmy sięgają początków lat 90-tych

W tamtych czasach dorabianie kluczy było procesem czysto mechanicznym i nie wiązało się w żaden sposób z elektroniką. Jednak od 1995r. większość samochodów została wyposażona w immobilizer. Aby uruchomić samochód trzeba było posiadać odpowiednio zakodowany transponder znajdujący się w kluczyku. Firma bardzo szybko została wyposażona w urządzenia pozwalające na dorobienie (zakodowanie) takich kluczyków

Z biegiem czasu, zakład został wyposażóny w elektroniczne maszyny, pozwalające wyrzeżbić klucz na podstawie zamka, stacyjki, kodu mechanicznego klucza oraz numeru VIN samochodu. Maszyny te dorobią każdy klucz samochodowy w oparciu o fabryczne wymiaru zamka z dokładnościa co do 0.01mm.

Posiadamy profesjonalne, nowoczesne urządzenia do kodowania kluczy. Proces ten odbywa się w większości przypadków poprzez złącze diagnistyczne w samochodzie. Na chwilę obecną jesteśmy w stanie dorobić i zaprogramowac klucz do ponad 90% modeli samochodów na rynku, w większości przypadków nawet w przypadku utraty wszystkich kompletów.

Naszym celem jest ciągłe rozwijanie się i podążanie za trendami w dziedzinie programowania kluczy samochodowych, aby jak najlepiej spełniac oczekiwania klientów oraz samemu czerpać satysfakcję z wykonywania usług, ponieważ lubimy to co robimy.

62 58 300 31
783 075 579